קצת עלי

נעים להכיר! אני שני זהר, סטייליסטית אישית יועצת תדמית ובלוגרית אופנה, מנחת סדנאות וקורסים לסטיילינג והעצמה אישית, מלווה נשים בתהליכי שדרוג המראה החיצוני והביטחון העצמי.

מנהלת קהילת "ללבוש את החיוך שלך" בפייסבוק ובעלת הבלוג "להתלבש בשיק צ'ק" באתר סלונה. בשבילי סטיילינג הוא מעבר ללהתאים בין החולצה למכנסיים, או לקנות עוד זוג נעליים. סטיילינג עבורי הוא קודם כל כלי לקבלה עצמית ואהבה עצמית, כלי נפלא שמאפשר לנו לקבל את עצמנו בלי תנאים! לא משנה מה מחוגי המשקל מראים. היום אני נהנית להדריך נשים ולפתוח בפניהן דלת לעולם האופנה, ועיקר העבודה שלי הוא עם נשים שהן בדיוק כמוני – נשים שאוהבות אופנה וחשוב להן להיראות מעולה בכל גיל ובכל מידה – אבל לא תמיד הצליחו למצוא בגדים מחמיאים.

ה׳אני מאמין׳ שלי

סטייל זה הרבה מעבר לאופנה.
סטייל זו האישיות שלך. זה מה שיש לך בפנים ואת רק רוצה להוציא החוצה.

להדגיש ולא להסתיר

כל כך הרבה אנרגיות אנחנו מוציאות על לטשטש ולהסתיר, כשמה שבאמת אפקטיבי וגם כיף – הוא להדגיש את מה שאנחנו כן אוהבות בגוף שלנו!

המידה שלך לא רלוונטית!

אם את מידה 44 או 38, זה לא משנה, מה שחשוב זה לדעת להכיר את מבנה הגוף ולהחמיא לו בעזרת לבוש נכון.

תלבשי את החיוך שלך

כל אישה שונה, בחשיבה, ברצונות, במטרות ובמשאלות. אני מאמינה שכשאת לבושה נכון לפי מהסר שאת רוצה לשדר והתחושה שאת רוצה להרגיש, את חופשיה, שמחה, לובשת את החיוך שלך – וכולם מרגישים אותו.

בתור אישה שבאה מהמקום הזה , אני יודעת כמה קניית בגדים יכולה להיות חוויה קשה ומתסכלת (ולכן הארון מפוצץ תמיד בתיקים ונעליים) - שאותם אפשר לקנות תמיד, לא משנה מה מחוגי המשקל מראים), אני רואה בעבודה שלי שליחות - כי אני מאמינה שכל אחת יכולה להראות ולהרגיש נפלא, בכל מידה! זו לא סתם סיסמא, זאת המציאות שלי - והיא יכולה להיות גם שלך.
שני זהר סטייליסטית אישית
שני זהר
סטייליסטית אישית